Aktualności

 • Ogólne

  Gaz Robi Gaz najlepszy na piasku

  Do tegorocznej edycji XIII Turnieju Piłki Nożnej Plażowej zgłosiło się 5 zespołów, które zagrały systemem każdy z każdym po 15 minut. Najlepsza okazała się drużyna Gaz Robi Gaz, która wygrała trzykrotnie i raz zremisowała.

 • Ogólne

  „Przesiądź się na kulturę” z duetem sskjegg

  W piątek, 15 lipca o godz. 19.00 w ramach projektu „Przesiądź się na kulturę” wystąpi pszczyńsko-cieszyński duet sskjegg. W czerwcu muzyków mogła usłyszeć cała Polska podczas koncertu Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Ogólne

  W 147 godzin przejechali na rowerach 1200 km dla Mai Lewandowskiej

  Andrzej Kiełbasiński i Błażej Jaromin ukończyli Rowerowy Maraton Wisła 1200. Najdłuższa rzeka Polski kojarzona jest z dzikością, nieokiełznaniem i siłą, a tej nie mogło zabraknąć uczestnikom tej ekstremalnej wyprawy. Po 147 godzinach dotarli do mety w Wiśle, pokonując na rowerach 1200 km po nadwiślańskich szutrach, ścieżkach i drogach, w błocie, trawie i krzakach. Wszystko dla chorej Mai Lewandowskiej.

 • Ogólne

  Urząd Skarbowy w Pszczynie zaprasza na szkolenie

  Przedsiębiorco, chcesz poznać zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i niektórych innych ustaw, tzw. „Niskie podatki”? Urząd Skarbowy w Pszczynie zaprasza na szkolenie.

 • Zdrowie

  Szpi­tal Joan­ni­tas dla przyszłych mam. Powstaje szkoła rodzenia

  Jak najlepiej przy­go­tować się do porodu? Z pomocą przy­chodzi Szkoła Rodzenia Joan­ni­tas w Pszczynie, która zaprasza przyszłe mamy oraz osoby towarzyszące na cykl ośmiu spotkań z doświad­c­zoną kadrą medy­czną. To szansa na zdoby­cie kom­plek­sowej wiedzy m.in. z zakresu odży­wia­nia, badań, planu porodu, opieki nad noworod­kiem czy lak­tacji.

 • Zdrowie

  Kompleksowa pomoc dla seniorów i ich opiekunów

  Po 3 latach pracy Hospicjum św. Ojca Pio zakończyło realizację projektu, który umożliwił objęcie kompleksową kilkumiesięczną opieką 129 chorych z wielu miejsc na terenie całego powiatu pszczyńskiego.