O zdrowiu, transporcie publicznym i bezpieczeństwie. Konwent samorządowców w Suszcu
15 czerwca w Urzędzie Gminy Suszec odbył się Konwent Starosty, Burmistrza i Wójtów Gmin Powiatu Pszczyńskiego. W spotkaniu uczestniczyli włodarze Gmin i Powiatu, którzy rozmawiali o najważniejszych wyzwaniach związanych z ochroną zdrowia, organizacją transportu publicznego oraz bezpieczeństwem mieszkańców.