Aktualności

 • Środowisko

  Przyszłość Śląska. Zabierz głos, wysłuchaj innych i decyduj

  Pracujesz, mieszkasz lub uczysz się w województwie śląskim? Chcesz dobrej przyszłości dla siebie lub Twoich dzieci? Masz własny pomysł na zmiany? Nie pozwól, aby decyzje o rozwoju Twojego regionu zapadały bez Ciebie i weź udział w Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym.

 • Ogólne

  Spacery po Pszczynie z przewodnikiem miejskim

  U progu sezonu urlopowego i wakacji Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej przygotowała nową atrakcję. Oferuje cztery wersje pieszych wycieczek po mieście z przewodnikiem.

 • Bezpieczeństwo

  Ostrzeżenie o burzach z gradem

  IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o burzach z gradem. Stopień zagrożenia: 2.

 • Ogólne

  "Orły Mirosława K." świętują 30-lecie

  Mirosław Kobiór kiedy 30 lat temu zakładał Amatorskie Towarzystwo Sportowe „Orły Mirosława K.” nie podejrzewał, że ta idea przetrwa aż trzy dekady. Przez te lata przez murawę przy ul. Łowieckiej przewinęło się wielu piłkarzy w każdym wieku. I sprawia im to taką przyjemność, że to więcej niż pewne, że klub i stowarzyszenie przetrwają kolejne dekady.

 • Oświata

  Radość, którą mają w sercach rozświetla wszystko jak słońce

  „Słoneczny Tydzień”, czyli XXI Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych dobiegł końca. Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie i zaprzyjaźnionych placówek brali udział w występach artystycznych, rozgrywkach sportowych oraz spróbowali swoich sił w różnego rodzaju konkursach i zabawach.

 • Konsultacje społeczne

  Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Powiatu Pszczyńskiego.

 • Środowisko

  Ostrzeżenie o burzach z gradem

  IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o burzach z gradem. Stopień zagrożenia: 1.