Aktualności

 • Ogólne

  Noworoczny Turniej Badmintona

  UKS Plesbad Pszczyna zaprasza na 24. Noworoczny Turniej Badmintona. W sobotę, 11 lutego zagrają dorośli, a następnego dnia w rywalizacji uczestniczyć będą dzieci.

 • Nabór do programu "Opieka wytchnieniowa"

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pszczynie rozpoczyna realizację Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Opieka wytchnieniowa” - edycja 2023, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

 • Startuje program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pszczynie informuje, iż rozpoczyna realizację Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”- edycja 2023, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

 • Przedsiębiorczość

  640 tys. zł na szkolenia pracowników i pracodawców

  Powiatowy Urząd pracy w Pszczynie otrzymał ponad 640 tys. zł w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Nabór wniosków o środki na wsparcie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców prowadzony będzie od 30 do 31 stycznia.

 • Ogólne

  Kondolencje

  Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Leszka Szpejny, byłego wieloletniego komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie, niezwykle zaangażowanego w zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu pszczyńskiego.

 • Ogólne

  Nie masz szybkiego internetu? Zgłoś zapotrzebowanie na internet.gov.pl

  System informacyjny, zawierający dane o dostępie do usług stacjonarnego internetu szerokopasmowego, jest sukcesywnie aktualizowany. Każdy z nas może sprawdzić, czy dany punkt adresowy jest w zasięgu internetu szerokopasmowego i zweryfikować poprawność przedstawionych w systemie danych.

 • Ogólne

  Wylicytuj dzień w fotelu starosty, produkty Lokalnej Marki i atrakcyjne vouchery

  Tradycyjnie starosta Barbara Bandola i Powiat Pszczyński wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując przedmioty na licytacje. W tym roku można spędzić dzień w fotelu starosty i otrzymać komplet powiatowych gadżetów, wylicytować zestawy produktów Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej, album fotograficzny oraz pióro i długopis z logo powiatu.

 • Ogólne

  Zapraszamy na Powiatowy Babski Comber

  Koło Gospodyń Wiejskich w Suszcu oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie zapraszają mieszkanki powiatu pszczyńskiego na Powiatowy Babski Comber „Kwiaty we włosach”.