Aktualności

 • Dla niepełnosprawnych

  Pokonywali przeszkody i własne bariery

  Łącznie 60 uczniów Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie i Zespołu Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach w Dzień Dziecka spotkało się w Pszczynie na terenowym torze przeszkód, tak zwanym Boot Campie.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

  Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2021 r., poz. 1899 z późn. zm.) Starosta Pszczyński wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

 • Dla niepełnosprawnych

  Nadchodzi słoneczny tydzień

  XXI Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych, znany jako „Słoneczny Tydzień” rozpocznie się w najbliższy piątek. W ciągu całego tygodnia uczniowie będą bawić się i rywalizować w licznych konkursach i zawodach o charakterze artystycznym, sportowym i edukacyjnym. Przygotowano też integracyjne zabawy dla mieszkańców.

 • Ogólne

  Siatkarki walczyły na piasku

  Na boiskach plażowych Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, rozegrany został inauguracyjny turniej w ramach VII Otwartych Mistrzostwach Śląska w Siatkówce Plażowej Kobiet.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w drodze darowizny

  Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 1899) Starosta Pszczyński wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w drodze darowizny na rzecz Gminy Miedźna.

 • Oświata

  Zagrają i zaśpiewają dla Ukrainy

  W piątek 27 maja podczas koncertu dla Ukrainy uczniowie pszczyńskich szkół wystąpią wspólnie z ukraińską młodzieżą.