Powiat pszczyński - podstrona

Aktualności

 • Zdrowie

  Powiat pszczyński: 117 osób w kwarantannie

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, brak osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia. 117 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, 10 osób przebywa w kwarantannie na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 17 kwietnia, z godz. 7.30)

 • Zdrowie

  Pomoc dla izolatorium

  W ostatnich dniach goczałkowickie uzdrowisko, w którym zostało utworzone izolatorium dla osób chorych na koronawirusa, zaapelowało o pomoc w wyposażenie pracowników w środki ochrony osobistej. 16 kwietnia starostwo dostarczyło kolejny transport niezbędnych rzeczy.

 • Zdrowie

  Powiat pszczyński: 125 osób w kwarantannie

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, brak osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia. 125 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, osiem osób przebywa w kwarantannie na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 16 kwietnia, z godz. 7.30)

 • Zdrowie

  Kolejne środki dla szpitala, służb i instytucji

  Płyn dezynfekcyjny, przyłbice oraz maseczki ochronne - to kolejne środki ochrony osobistej oraz do dezynfekcji, które dzięki wsparciu ludzi o wielkich sercach trafią do medyków, służb i instytucji z terenu powiatu pszczyńskiego.

 • Zdrowie

  127 osób w kwarantannie domowej

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, brak osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia. Pszczyńska policja kontroluje 87 adresów, pod którymi przebywa 127 mieszkańców objętych kwarantanną domową. 17 osób jest objętych kwarantanną na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 15 kwietnia, z godz. 8.00)

 • Zdrowie

  Materiały na fartuchy, maseczki i pościel

  Powiat pszczyński zakupił w tym tygodniu ze środków z rezerwy na zarządzanie kryzysowe 1100 mb materiałów. Powstaną z nich fartuchy i maseczki ochronne oraz pościel dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie.

 • Zdrowie

  Powiat pszczyński: 131 osób w kwarantannie domowej

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego. 131 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową (w 96 miejscach zamieszkania). 20 osób przebywa w kwarantannie na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (stan na 14 kwietnia, godz. 7.30).

 • Zdrowie

  Powiat pszczyński: 137 osób w kwarantannie

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Liczba mieszkańców objętych kwarantanną wzrosła ze 128 do 137 (w 103 miejscach zamieszkania). 20 osób przebywa w kwarantannie na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (stan na 13 kwietnia, godz. 8.00).

 • Zdrowie

  128 osób w kwarantannie, brak osób hospitalizowanych

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, brak również osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia. 128 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, w tym 19 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 12 kwietnia, z godz. 8.00)

 • Zdrowie

  142 osoby w kwarantannie. Załoga wymazobusa pobiera próbki

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, jedna osoba hospitalizowana jest z podejrzeniem zakażenia. 142 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, w tym 21 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 11 kwietnia, z godz. 8.00)

 • Zdrowie

  154 osoby w kwarantannie domowej

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, jedna osoba hospitalizowana jest z podejrzeniem zakażenia. 154 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, w tym 22 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 10 kwietnia, z godz. 7.00)

 • Zdrowie

  144 osoby w kwarantannie

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Spada liczba mieszkańców objętych kwarantanną - na dzień dzisiejszy to 144 osoby w 127 miejscach zamieszkania. 21 osób przebywa w kwarantannie na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (stan na 9 kwietnia, godz. 7.00).

 • Zdrowie

  149 osób w kwarantannie

  W kwarantannie domowej na terenie powiatu pszczyńskiego przebywa 149 osób, w tym 21 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (stan na 8 kwietnia, godz. 7.00). Policja kontroluje 132 adresy zamieszkania.

 • Zdrowie

  153 osoby w kwarantannie

  W kwarantannie domowej na terenie powiatu pszczyńskiego przebywają 153 osoby. Mieszkańców objętych kwarantanną na podstawie decyzji administracyjnej Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach jest 21.