Powiat pszczyński - podstrona

Aktualności

 • Zdrowie

  Kolejne zakażenia, ale przybywa ozdrowieńców

  19 nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem w naszym powiecie - to dane podane w sobotę, 13 czerwca na godz. 14.00 przez tyski Sanepid. Wirusa wykryto w próbkach pobranych od dwóch osób z gminy Pszczyna, dwóch z gminy Miedźna, jednej z gminy Suszec oraz 14. z gminy Pawłowice.

 • Zdrowie

  19 nowych zakażeń i aż 31. ozdrowieńców

  Do 562 wzrosła dzisiaj liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w powiecie pszczyńskim. Dodatnie wyniki badań wykazano w próbkach pobranych od 19. kolejnych mieszkańców.

 • Zdrowie

  Dwa kolejne zakażenia i dwóch ozdrowieńców

  Badania potwierdziły zakażenie u dwóch kolejnych mieszkańców gminy Pawłowice. Dwie osoby z gminy Pawłowice pokonały wirusa, tym samym do 58 wzrosła liczba ozdrowieńców.

 • Zdrowie

  31 kolejnych zakażeń w powiecie

  Aktualny raport o sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim na podstawie danych przedstawionych przez tyski Sanepid (stan na 7 czerwca, godz. 14.00).

 • Zdrowie

  17 kolejnych zakażeń i 10. ozdrowieńców

  17 kolejnych potwierdzonych zakażeń koronawirusem - to dane za ostatnią dobę, podane właśnie przez tyski Sanepid (stan na 6 czerwca na godz. 14.00). Wirusa wykryto w próbkach pobranych od ośmiu osób gminy Pawłowice, sześciu z gminy Pszczyna oraz trzech z gminy Suszec.

 • Zdrowie

  19 nowych zakażeń i 13. ozdrowieńców

  19 kolejnych potwierdzonych zakażeń koronawirusem - to dane za ostatnią dobę, podane właśnie przez tyski Sanepid (stan na 4 czerwca na godz. 14.00).

 • Zdrowie

  Kolejne zakażenia i ozdrowienia

  Dziewięć nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem w naszym powiecie - to dane podane w środę, 3 czerwca na godz. 14.00 przez tyski Sanepid. Wirusa wykryto w próbkach pobranych od pięciu osób z gminy Pawłowice, dwóch z gminy Suszec oraz dwóch z gminy Pszczyna.

 • Zdrowie

  Siedem kolejnych potwierdzonych zakażeń

  W ostatniej dobie liczba zakażonych koronawirusem w naszym powiecie wzrosła o 7 kolejnych mieszkańców - pięciu z gminy Pawłowice, jednego z gminy Pszczyna oraz jednego z gminy Suszec.