Powiat pszczyński - podstrona

Aktualności

 • Zdrowie

  232 osoby w kwarantannie

  Ostatni dzień marca w powiecie pszczyńskim to 232 osoby objęte kwarantanną domową, przebywające pod 168 adresami. Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem (stan na godz. 8.00).

 • Zdrowie

  258 osób w kwarantannie domowej

  Pszczyńska policja kontroluje 186 adresów na terenie powiatu pszczyńskiego, pod którymi przebywa 258 osób objętych kwarantanną domową (stan na 30 marca, godz. 8.00).

 • Zdrowie

  Plakat Stop Odporność

  Przyłączamy się do akcji i zachęcamy do wydrukowania i wywieszenia plakatu na drzwiach domu czy mieszkania. W ten sposób możemy uchronić życie i zdrowie swoje lub naszych bliskich.

 • Zdrowie

  Hospicjum św. Ojca Pio zmieniło numer telefonu i wprowadziło nowe zasady

  W związku ze stanem pandemii Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie wprowadziło zmiany w codziennej pracy, aby chronić chorych, ich rodziny i pracowników hospicjum oraz przestrzegać wszystkich obowiązujących obecnie zasad, w tym zaleceń i rozporządzeń dotyczących opieki paliatywnej. Z biurem hospicjum można skontaktować się wyłącznie telefonicznie pod nowym numerem 32 44 57 808.

 • Zdrowie

  Zbiórka dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie

  Grupa "Pomoc dla Śląskich Szpitali" organizuje pomoc dla placówek medycznych na terenie Śląska. Właśnie trwa zbiórka dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie zbiórkę.

 • Zdrowie

  Nasz szpi­tal potrze­buje pomocy

  Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Pszczynie zwraca się o wpłacanie darowizn na rzecz zakupu środ­ków ochrony indy­wid­u­al­nej: maseczek, gogli, rękaw­iczek, kom­bine­zonów, a także niezbęd­nego sprzętu medycznego. Razem zad­ba­jmy o nasz per­sonel medy­czny i pacjentów!

 • Zdrowie

  239 osób objętych kwarantanną domową

  Pszczyńska policja kontroluje 166 adresów na terenie powiatu pszczyńskiego, pod którymi przebywa 239 osób objętych kwarantanną domową (stan na 26 marca, godz. 7.00).

 • Zdrowie

  221 osób objętych kwarantanną domową

  Pszczyńska policja kontroluje 157 adresów na terenie powiatu pszczyńskiego, pod którymi przebywa 221 osób objętych kwarantanną domową (stan na 25 marca, godz. 6.45).

 • Zdrowie

  Hospicjum św. Ojca Pio podsumowało 20. rok działalności

  Ubiegły 2019 rok był wyjątkowym okresem w rozwoju organizacji − ogromnym nakładem pracy udało się jej zdobyć pieniądze i wdrożyć w życie dwa projekty oferujące osobom starszym, niesamodzielnym usługi opiekuńcze i zdrowotne w miejscach ich zamieszkania.