Powiat pszczyński - podstrona

Aktualności

 • Zdrowie

  128 osób w kwarantannie, brak osób hospitalizowanych

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, brak również osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia. 128 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, w tym 19 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 12 kwietnia, z godz. 8.00)

 • Zdrowie

  142 osoby w kwarantannie. Załoga wymazobusa pobiera próbki

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, jedna osoba hospitalizowana jest z podejrzeniem zakażenia. 142 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, w tym 21 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 11 kwietnia, z godz. 8.00)

 • Zdrowie

  154 osoby w kwarantannie domowej

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego, jedna osoba hospitalizowana jest z podejrzeniem zakażenia. 154 mieszkańców objętych jest kwarantanną domową, w tym 22 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (dane z 10 kwietnia, z godz. 7.00)

 • Zdrowie

  144 osoby w kwarantannie

  Nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Spada liczba mieszkańców objętych kwarantanną - na dzień dzisiejszy to 144 osoby w 127 miejscach zamieszkania. 21 osób przebywa w kwarantannie na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (stan na 9 kwietnia, godz. 7.00).

 • Zdrowie

  149 osób w kwarantannie

  W kwarantannie domowej na terenie powiatu pszczyńskiego przebywa 149 osób, w tym 21 na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych (stan na 8 kwietnia, godz. 7.00). Policja kontroluje 132 adresy zamieszkania.

 • Zdrowie

  153 osoby w kwarantannie

  W kwarantannie domowej na terenie powiatu pszczyńskiego przebywają 153 osoby. Mieszkańców objętych kwarantanną na podstawie decyzji administracyjnej Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach jest 21.

 • Zdrowie

  Bezcenna pomoc dla pszczyńskiego szpitala

  Ogromną nadzieją napawa personel Szpitala Powiatowego w Pszczynie zaangażowanie społeczne i wspólna walka w tej samej sprawie. Oprócz ciepłych słów wsparcia, na rzecz pszczyńskiego szpitala przekazywanych jest bardzo dużo darów. Trudno słowami podziękować tym, którzy włączyli się w akcję niesienia pomocy szpitalowi.

 • Zdrowie

  Zmiana organizacji ruchu chorych w szpitalu

  Jak informuje dyrektor Szpitala Powiatowego w Pszczynie, Marcin Leśniewski, w placówce przeprowadzana jest zmiana organizacji ruchu chorych. Wszystko po to, by chronić placówkę przed przypadkami zakażenia.

 • Zdrowie

  161 mieszkańców powiatu objętych kwarantanną domową

  W kwarantannie domowej na terenie powiatu pszczyńskiego przebywa 161 osób. Mieszkańców objętych kwarantanną na podstawie decyzji administracyjnej Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach jest 21. Nie potwierdzono przypadku zakażenia koronawirusem wśród mieszkańców naszego powiatu.

 • Zdrowie

  Powiat pszczyński: 158 osób w kwarantannie

  Pszczyńska policja kontroluje 135 adresów na terenie powiatu pszczyńskiego, pod którymi przebywa 158 osób objętych kwarantanną domową (stan na 5 kwietnia, godz. 8.30). Tyski sanepid nie potwierdził przypadku zakażenia koronawirusem w naszym powiecie. Do utworzonego decyzją wojewody śląskiego izolatorium w Goczałkowicach-Zdroju kierowane są osoby zakażone niewymagające hospitalizacji lub z podejrzeniem choroby, które nie mogą poddać się izolacji w domu.

 • Zdrowie

  Powiat pszczyński: 152 osoby w kwarantannie

  Pszczyńska policja kontroluje 133 adresy na terenie powiatu pszczyńskiego, pod którymi przebywają 152 osoby objęte kwarantanną domową (stan na 4 kwietnia, godz. 8.00). Tyski sanepid nie potwierdził przypadku zakażenia koronawirusem w naszym powiecie. Do utworzonego decyzją wojewody śląskiego izolatorium w Goczałkowicach-Zdroju kierowane są osoby zakażone niewymagające hospitalizacji lub z podejrzeniem choroby, które nie mogą poddać się izolacji w domu.

 • Zdrowie

  Powiat pszczyński: 171 osób w kwarantannie

  Pszczyńska policja kontroluje 143 adresy na terenie powiatu pszczyńskiego, pod którymi przebywa 171 osób objętych kwarantanną domową (stan na 3 kwietnia, godz. 8.00). Tyski sanepid nie potwierdził przypadku zakażenia koronawirusem w naszym powiecie.

 • Zdrowie

  201 osób w kwarantannie domowej

  Pszczyńska policja kontroluje 156 adresów na terenie powiatu pszczyńskiego, pod którymi przebywa 201 osób objętych kwarantanną domową (stan na 2 kwietnia, godz. 8.00).