„Koncert z przytupem” - dla podopiecznych Ośrodka Matka Boża Różańcowa
To już kilkunastoletnia tradycja, że pracownicy i przyjaciele Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie zapraszają mieszkańców na wyjątkowy koncert charytatywny. Kolejna edycja ponownie wypełniła salę Pszczyńskiego Centrum Kultury publicznością oraz dźwiękami znanych i lubianych piosenek.