II Forum Samorządowe w Pszczynie: o przyszłości szpitali powiatowych z udziałem Minister Zdrowia Jolanty Sobierańskiej-Grendy
Samorządowcy i zarządzający szpitalami w województwie śląskim po raz drugi spotkają się w Pszczynie, by w obecności przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia rozmawiać o wyzwaniach i możliwościach, jakie niesie ze sobą reforma systemu opieki zdrowotnej. Swoją obecność podczas Forum potwierdziła Minister Zdrowia, Jolanta Sobierańska-Grenda.