Zaproszenie do składania ofert

Powiat Pszczyński zaprasza do złożenia oferty na wykonanie tablic pamiątkowych oraz naklejek w ramach projektu "Praktyczna nauka zawodu w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie-rozbudowa bazy oświatowej, etap II".

PNZ - EFRR

Pliki do pobrania:
Załącznik nr 1 - formularz ofertowy, format pliku: DOCX, rozmiar: 35.27 KB
Załącznik nr 2 - wzór tablicy, format pliku: DOC, rozmiar: 145 KB
Zapytanie ofertowe, format pliku: PDF, rozmiar: 464.06 KB

-------------------------------------
Ogłoszenie o wyniku zamówienia z dnia 21.12.2021 r.
W wyniku analizy złożonych ofert, uwzględniając wszystkie warunki udziału w postępowaniu dokonano wyboru wykonawcy: GAFDESIGN Piotr Utrata, ul. Złota 2, 43-200 Pszczyna, NIP: 638-174-40-30. Wartość oferty: 4 950,00 zł.

Wprowadził Wydział Promocji

• W nowoczesnych pracowniach będą szkolić fachowców

Powiat Pszczyński oddał właśnie do użytku cztery nowoczesne pracownie zawodowe w PZS nr 1 w Pszczynie. Przyszli technicy fryzjerstwa, elektrycy, mechanicy motocyklowi i operatorzy obrabiarek będą się kształcić na najnowocześniejszych na rynku urządzeniach.

• Kolejne nowoczesne pracownie zawodowe w powiatowej szkole

Pracownie obrabiarek i motoryzacyjna w budynku warsztatów samochodowych służą już uczniom. Właśnie rozpoczęły się prace związane z utworzeniem pracowni fryzjerskiej oraz elektrycznej w budynku PZS nr 1 w Pszczynie. Przy ul. Bogedaina trwa gruntowny remont pomieszczeń parteru oraz wejścia głównego.

• Przetarg na roboty budowlane

W piątek 20 sierpnia br. Powiat Pszczyński ogłosił przetarg na roboty budowlane w ramach realizowanego projektu „Praktyczna nauka zawodu w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie - rozbudowa bazy oświatowej, etap II”.