Powiat pszczyński - podstrona

Przetarg na roboty budowlane

W piątek 20 sierpnia br. Powiat Pszczyński ogłosił przetarg na roboty budowlane w ramach realizowanego projektu „Praktyczna nauka zawodu w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie - rozbudowa bazy oświatowej, etap II”.

PNZ - EFRR

Przedmiotem niniejszego projektu jest utworzenie nowoczesnych pracowni kształcenia zawodowego w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie poprzez przeprowadzenie prac budowlanych i instalacyjnych oraz zakup niezbędnego wyposażenia, służącego do praktycznej nauki zawodu na kierunkach: operator obrabiarek skrawających, elektryk, mechanik pojazdów samochodowych, technik usług fryzjerskich.

Link do przetargu: https://powiat-pszczyna.logintrade.net/zapytania_email,55052,27a1c492f05b5819675a981bb2d2ebc5.html otwiera się w nowym oknie

Wprowadził Wydział Promocji

Inne wiadomości

  • W nowoczesnych pracowniach będą szkolić fachowców

    Powiat Pszczyński oddał właśnie do użytku cztery nowoczesne pracownie zawodowe w PZS nr 1 w Pszczynie. Przyszli technicy fryzjerstwa, elektrycy, mechanicy motocyklowi i operatorzy obrabiarek będą się kształcić na najnowocześniejszych na rynku urządzeniach.

  • Zaproszenie do składania ofert

    Powiat Pszczyński zaprasza do złożenia oferty na wykonanie tablic pamiątkowych oraz naklejek w ramach projektu "Praktyczna nauka zawodu w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie-rozbudowa bazy oświatowej, etap II".

  • Kolejne nowoczesne pracownie zawodowe w powiatowej szkole

    Pracownie obrabiarek i motoryzacyjna w budynku warsztatów samochodowych służą już uczniom. Właśnie rozpoczęły się prace związane z utworzeniem pracowni fryzjerskiej oraz elektrycznej w budynku PZS nr 1 w Pszczynie. Przy ul. Bogedaina trwa gruntowny remont pomieszczeń parteru oraz wejścia głównego.