Pomoc konsumentom

Przed pokazem odwiedź Powiatowego Rzecznika Konsumentów

Wybierasz się na prezentację produktów bądź usług? Przed pokazem skonsultuj się osobiście lub telefonicznie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Pszczynie. Uchroń się przed niechcianym zakupem i utratą pieniędzy.

Mężczyzna - prezenter stojący na tle białej ściany, przed nim grupa ludzi.

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Pszczynie zwraca się z prośbą
i apelem do konsumentów, którzy zamierzają skorzystać z zaproszenia na prezentację produktów i usług, które zazwyczaj kierowane są do seniorów, aby przed pokazem odwiedzili Powiatowego Rzecznika Konsumentów w pszczyńskim starostwie (Pszczyna, ul. 3 Maja 10). Z porady można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu, bądź dzwoniąc pod numer telefonu 32 449 23 28 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora).

Konsumencie, podaj hasło „idę na pokaz” a otrzymasz niezbędne informacje, które pozwolą Cię uchronić przed niechcianym zakupem i utratą pieniędzy. W ramach porady otrzymasz magnez z informacjami o przysługujących konsumentom prawach oraz wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

(źródło: Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Pszczynie)