Dobudowa dźwigu osobowego w internacie PZS nr 2 w Pszczynie

Został rozstrzygnięty przetarg oraz podpisana umowa na realizację zadania ”Dobudowa dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie”.

To kolejny etap modernizacji budynku internatu. W poprzednich etapach został przebudowany i docieplony dach, wymieniono okna oraz wykonano termomodernizację ścian wraz z nowymi elewacjami. W ramach obecnego zadania zostanie dobudowany szyb dźwigowy, w którym będzie zamontowany dźwig osobowy.
Roboty będzie wykonywała firma Usługi Budowlano-Handlowe RENOBUD Jacek Seredyński z Goczałkowic-Zdroju. W dniu 1 września br. miało miejsce przekazanie placu budowy. W najbliższych dniach Wykonawca przystąpi do wykonywania robót. Termin zakończenia realizacji inwestycji to 28 listopada 2014 r.

Internat - winda

Inne wiadomości

  • Internat przy PZS nr 2 jak nowy

    Zakończył się kolejny etap modernizacji budynku internatu przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Pszczynie. Po termomodernizacji przyszedł czas na budowę dźwigu osobowego.

  • Przetarg na dobudowę dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie

    W związku z problemami technicznymi na stronie www.przetargi.powiat.pszczyna.pl poniżej publikujemy ogłoszenie o zamówieniu na Dobudowę dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie wraz z plikami do pobrania. Wykonawców prosimy o logowanie się (celem zadawania pytań) na stronie www.przetargi.powiat.pszczyna.pl.