Powiat pszczyński - podstrona

Przedsiębiorczość

Targi Edukacji, Pracy i Kariery

W sobotę, 15 czerwca odbędą się VII Targi Edukacji, Pracy i Kariery. Po raz pierwszy wydarzenie dedykowane jest nie tylko pracownikom dojrzałym, poszukującym dalszego zatrudnienia, ale także młodzieży poszukującej pracy sezonowej/wakacyjnej czy oferty edukacyjnej.

targi pracy

Misją targów pracy jest pomoc pracodawcom w zaprezentowaniu swojego potencjału i budowaniu renomy na lokalnym rynku oraz wspieranie ich w znalezieniu odpowiednich pracowników.

Targi odbędą się w sobotę, 15 czerwca w godz. 10.00 - 13.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Barbara Bandoła, starosta pszczyński. Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu zainteresowanych wystawców. Dane kontaktowe:
Katarzyna Włach
Tel.: 32 210 27 34
Faks: 32 210 27 62
e-mail: targipracy@pszczyna.praca.gov.pl

(źródło: PUP Pszczyna)

plakat

Inne wiadomości

 • Przedsiębiorczość

  Młodzi ludzie są zainteresowani pracą w wakacje

  Dla młodych ludzi wakacje nie są wyłącznie czasem słodkiego lenistwa, ale okazją, by podjąć pierwszą pracę i zarobić na wakacyjny wyjazd. Uczniom i studentom w poszukiwaniu ofert pracy sezonowej kolejny raz pomaga Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, który w hali MORiS w Pszczynie zorganizował Kiermasz Pracy Wakacyjnej.

 • Przedsiębiorczość

  Kiermasz Pracy Wakacyjnej już dziś w hali MORiS w Pszczynie

  Ze względu na zapowiadane opady deszczu dzisiejszy Kiermasz Pracy Wakacyjnej odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie (ul. Basztowa 4). To wydarzenie organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, które ma pomóc w znalezieniu pracy młodym ludziom ze szkół ponadpodstawowych szukających sposobu na wakacyjny zarobek.

 • Przedsiębiorczość

  Są klejnotami i dumą powiatu pszczyńskiego

  Są pełne pasji, miłości do tradycji, przedsiębiorcze i otwarte na potrzeby drugiego człowieka. W sali lustrzanej pszczyńskiego zamku już po raz 11. zostały wręczone odznaczenia „Klejnot Ziemi Pszczyńskiej”.