Pomoc konsumentom

Sprawdź, czy możesz skorzystać z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców

Orientacyjna wysokość raty kredytu w przypadku wzrostu stóp procentowych, środki zaoszczędzone dzięki nadpłacie, a od teraz też możliwość skorzystania z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców - to wszystko sprawdzisz w kalkulatorze Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

czarny kalkulator położony na miedzianych pieniądzach i papierowych banknotach.

Wniosek o udzielenie pomocy z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców należy złożyć bezpośrednio w banku, który udzielił kredytu mieszkaniowego. Pomocy indywidualnej w sprawach kredytu udziela Rzecznik Finansowy, a w przypadku wątpliwości dotyczących możliwości skorzystania z Funduszu - Bank Gospodarstwa Krajowego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. otwiera się w nowym oknie

(źródło: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów)

Wakacyjny poradnik. Część 1

Przed wakacjami warto przypomnieć, że decydując się na wypoczynek zorganizowany we własnym zakresie, czyli bez udziału biura podróży musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

• Pomoc konsumentom

Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów - czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.

Bezpieczny konsument

Hasło „Bezpieczny konsument” przyświecało spotkaniom z konsumentami w Starostwie Powiatowym w Pszczynie i na pszczyńskim targowisku w Koszarach Ułańskich z okazji Międzynarodowego Dnia Konsumenta.