Kondolencje

Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój płynące z głębi serc wyrazy współczucia z powodu śmierci Ojca...

Czarna grafika ze świecą i białym tekstem kondolencji.

Łącząc się w bólu z wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój Gabrielą Plachą i wszystkimi jej bliskimi składamy wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci OJCA

starosta pszczyński Barbara Bandoła
wraz z Zarządem Powiatu Pszczyńskiego

przewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego
Paweł Sadza i radni Rady Powiatu Pszczyńskiego

Wystartował nabór do rządowego programu „Klub”

Do wtorku 30 kwietnia potrwa nabór do tegorocznej edycji rządowego programu „Klub”. W tegorocznej edycji programu kluby sportowe mogą wnioskować o wyższe niż dotychczas kwoty - 12 tys. zł dla klubów jednosekcyjnych i 17 tys. zł - dla klubów wielosekcyjnych.

• Inwestycje

Ulica Śląska w Krzyżowicach w remoncie

Końcem marca ruszył remont ponad 2-kilometrowego odcinka drogi powiatowej ul. Śląskiej w Krzyżowicach. To pierwsza cześć dużej inwestycji realizowanej przez Powiat Pszczyński i Gminę Pawłowice. W kolejnym etapie wyremontowana zostanie ul. Boryńska w Warszowicach.