Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie poszukuje pracowników do pracy sezonowej

Do obowiązków pracowników będzie należało wykaszanie ręczną kosą spalinową poboczy i zieleńcy przy drogach powiatowych i wojewódzkich.

Zdjęcie robotnika w pomarańczowym ubraniu, który ręczną wykaszarką kosi pobocze

Poszukiwani kandydaci muszą być pełnoletni. Mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność obsługi ręcznej kosy spalinowej. Praca będzie wykonywana po zawarciu umowy zlecenie w okresie od maja do końca września. Stawka godzinowa: 20 zł brutto. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 32 212 80 68 wew. 104 lub bezpośredni w siedzibie Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie przy ul. Sygietyńskiego 20.

(źródło: PZD Pszczyna)

Ostrzeżenie o przymrozkach i oblodzeniu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał dwa ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego: o przymrozkach i oblodzeniu. Stopień zagrożeń: 1.

• Bezpieczeństwo

Przeszli eliminacje gminne, reprezentowali szkoły w etapie powiatowym

Podczas eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych wyłoniono uczniów, którzy najlepiej znają zasady ruchu drogowego i będą reprezentować powiat pszczyński w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 9 maja w Ustroniu.