Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Spotkanie z Alojzym Lysko

W czwartek w auli Liceum Ogólnokształcacego im. B.Chrobrego o godzinie 12.45 odbędzie sie spotkanie z Alojzym Lysko autorem książki " W koszarach pod szczytami Alp. Duchy wojny, dziennik zołnierski 1942-1944". Na spotkanie zapraszaja Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej i LO im. B. Chrobrego.

Inne wiadomości

  • Ogólne

    Kulejące Anioły z podziękowaniem za piknik

    Prawie 3 tys. zł - to kwota, jaką udało się zebrać podczas Pikniku „Bezpieczny Powiat” zorganizowanego przez Powiat Pszczyński oraz Komendę Powiatową Policji w Pszczynie. Całość zostanie przeznaczona na rozbudowę Domu Kulejących Aniołów w Piasku, w którym uczy się i rehabilituje 103 podopiecznych z niepełnosprawnościami - dzieci od 3. roku życia, młodzież i dorośli.

  • Środowisko

    Ostrzeżenie hydrologiczne

    Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie hydrologiczne 1. stopnia o gwałtownych wzrostach stanów wody.