Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Środki na podjęcie działalności gospodarczej

Informujemy, że w dniach: od 01 sierpnia do 15 sierpnia br. wznawiamy przyjmowanie wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne.

W ramach dofinansowania można ubiegać się o kwotę 18.000 zł brutto.
Przed uzyskaniem dofinansowania przewidziane jest szkolenie z zakresu "przedsiębiorczości wraz z modułem księgowości".

Druki wniosków można otrzymać w tut. Urzędzie II piętro pokój nr 20 lub pobrać ze strony internetowej urzędu
www.pup-pszczyna.pl otwiera się w nowym oknie (zakładka "Pliki do pobrania").

Rozpatrzeniu będą podlegać wnioski sporządzone na aktualnym druku, kompletne wraz z wymaganymi załącznikami.

Źródło: PUP

Inne wiadomości

  • Środowisko

    Ostrzeżenie hydrologiczne

    Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o suszy hydrologicznej.

  • Ogólne

    Zarząd Powiatu Pszczyńskiego z absolutorium

    Podczas środowej sesji Rady Powiatu Pszczyńskiego radni zdecydowali o udzieleniu Zarządowi Powiatu wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu. Zatwierdzone zostało również sprawozdanie finansowe Powiatu za miniony rok.