Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Komunikat Inspekcji Handlowej

Ubranie w kolorze bronzo, cappuccino lub blumarine, do tego wykonane z wool, elastyno lub z polynosic. Przedsiębiorcy nie tylko nie przestrzegają ustawy o języku polskim, ale także deklarują na etykietach lepsze jakościowo materiały niż rzeczywiste wykonanie. Najgorzej pod tym względem wypadły produkty pończosznicze - wynika z kontroli Inspekcji Handlowej

Komunikat prasowy, raport i wypowiedź audio Dariusza Łomowskiego - Zastępcy Dyrektora Departamentu Inspekcji Handlowej są już dostępne na stronie internetowej Urzędu.

Inne wiadomości

  • Środowisko

    Ostrzeżenie hydrologiczne

    Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o suszy hydrologicznej.

  • Ogólne

    Zarząd Powiatu Pszczyńskiego z absolutorium

    Podczas środowej sesji Rady Powiatu Pszczyńskiego radni zdecydowali o udzieleniu Zarządowi Powiatu wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu. Zatwierdzone zostało również sprawozdanie finansowe Powiatu za miniony rok.