Plan posiedzeń komisji branżowych Rady Powiatu

Harmonogram posiedzeń na miesiąc lipiec 2007 r.

KOMISJA GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Stanisław Mazurczyk zawiadamia, że w dniu 4 lipca 2007 r. o godz.13 00 odbędzie się posiedzenia Komisji w sali nr 45 budynku Starostwa Powiatowego w Pszczynie.
Celem posiedzenia będzie zapoznanie się z funkcjonowaniem Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz analiza realizacji Powiatowego Programu Gospodarki Odpadami.

Pozostałe komisje branżowe Rady Powaitu w miesiącu lipcu mają przerwę wakacyjną.

Nasz produkty na Targach w Chorzowie

Ostatni weekend maja to kolejna szansa na promocję lokalnych produktów. Wszystko za sprawą 12. Targów Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”, w których będę uczestniczyć nasi miejscowi producenci, których wyroby wyróżniono certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.

• Pomoc konsumentom

Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów - czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.