Wszystkich Świętych: Zmiany w organizacji ruchu

W związku z dniem Wszystkich Świętych zostanie zmieniona organizacja ruchu w rejonie cmentarza przy ul. Katowickiej. Nie będzie można także parkować przy ul. Chopina, gdzie znajduje się cmentarz św. Jadwigi.

Grafika przedstawia drogę i wylot z drogi bocznej, gdzie póbuje włączyć sie do ruchu pojazd. W tle widoczne jest wejście na cmentarz.

1 listopada (niedziela), w godz. od 6.00 do 21.00
- ul. Hallera na odcinku od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ulicami Partyzantów i Tulipanów zostanie zamknięta dla ruchu kołowego,
- ul. Katowicka na odcinku od Ronda św. Jadwigi do skrzyżowania z ul. Narcyzów zostanie zamknięta dla ruchu kołowego,
- na ul. Tulipanów wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy skierowany od ul. Hallera do ul. Narcyzów

W celu uniknięcia utrudnień w ruchu spowodowanych zaparkowanymi pojazdami wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju przy ul. Chopina, na odcinku od parkingu przy „Ludwikówce” do skrzyżowania z ul. K. Miarki.

O zmianach poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie. Prosimy kierowców o rozważną jazdę oraz zwracanie szczególnej uwagi na pieszych.

• Komunikaty

Ogłoszenie o naborze członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty w konkursie ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 r.

• Komunikaty

Otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 roku.