Dla niepełnosprawnych

W Centrum Przesiadkowym możesz wypożyczyć rower trójkołowy

W Powiatowym Centrum Przesiadkowym w Pszczynie przy ul. Sokoła 10 można bezpłatnie wypożyczyć rower trójkołowy przeznaczony dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów.

Rower trójkołowy stojący przy stojakach na jednoślady pod wiatą Centrum Przesiadkowego.

Rower wypożyczany jest na krótki okres czasu. Należy go zwrócić tego samego dnia, najpóźniej 30 minut przed zamknięciem Centrum Przesiadkowego. Ze sprzętu mogą skorzystać zarówno mieszkańcy, jak i turyści odwiedzający powiat pszczyński.

Rower jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Jest stabilny, wygodny, posiada zamontowany koszyk, w którym można przewozić zakupy. Mogą go wypożyczyć także seniorzy i każdy, kto ze względów zdrowotnych nie może korzystać z tradycyjnego jednośladu.

- Kiedy chcemy wypożyczyć rower wystarczy zgłosić się do pracownika Centrum Przesiadkowego - mówi Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński.