Ogólne

Interaktywne przedstawienie dla dzieci w ramach kolejnej "przesiadki na kulturę"

Projekt „Przesiądź się na kulturę” zadebiutował w teatralnej odsłonie. Młodzi aktorzy ze Stowarzyszenia „take tam” im. Artystów Międzywojnia zaprezentowali nowy spektakl dla dzieci „Zosia z Szarego Miasta”.

Plenerowy spektakl dla dzieci

Spektakl opowiada historię małej Zosi, która mieszka w Szarym Mieście. Nie ma tam żadnych uczuć, wszystko jest nudne i bezbarwne. Odnajduje jednak na strychu starą książkę, w której jest mapa prowadząca do Królowej Emocji. Po drodze czekały na nią różne przygody i zagadkowi bohaterowie.

Najmłodsi licznie zgromadzeni przy centrum przesiadkowym nie tylko oglądali przedstawienie, ale też aktywnie w nim uczestniczyli, pomagając nauczyć się Zosi emocji, takich jak złość, smutek, strach, radość, a przede wszystkim miłość.

Wystąpili: Wiktoria Urbaniec, Weronika Bryła, Paulina Komraus, Michalina Urbaniec, Natalia Kaczmarek, Julia Widera. Scenariusz i reżyseria: Jakub Pieczka.

Spektakl jest realizowany w ramach zadania „Autorski spektakl objazdowy” dofinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Pszczynie.

Podczas wydarzenia była okazja do wsparcia leczenia Kacperka Chodury z Miedźnej, który został zakwalifikowany do operacji odbudowy kanału słuchowego.

Wakacyjny rozkład jazdy. Te wydarzenia jeszcze przed nami. Start o godz. 18.00

  • 5 sierpnia - koncert gitarowy Andrzeja Zielińskiego
  • 12 sierpnia - koncert wokalistek Studia Piosenki „VoicePless”
  • 19 sierpnia - koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Silenzio" z Woli
  • 26 sierpnia - spektakl Stowarzyszenia "take tam" im. Artystów Międzywojnia
czerwowno pomarańczowy plakat z informacjami o zbliżających się koncertach

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości