Rusza „Klub 100” dla pszczyńskich siatkarek

Zależy ci na wspieraniu młodych talentów? Chcesz mieć udział w poprawianiu warunków do rozwijania pasji dzieci i młodzieży? Zostań członkiem „Klubu 100” UKS Centrum przy POSiR Pszczyna.

UKS Centrum to szkółka siatkówki dziewcząt, w której dziewczęta w wieku od 8 lat do zakończenia edukacji w szkole ponadpodstawowej szlifują swoje siatkarskie pasje. Aktualnie w klubie trenuje 80 zawodniczek. Szkółka działa przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie już od 10 lat. Z klubem współpracuje sześciu trenerów. Zespoły UKS Centrum przy POSiR Pszczyna uczestniczą w rozgrywkach ligowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach oraz innych rozgrywkach towarzyskich na terenie Polski i za granicą. Klub jest również organizatorem letnich obozów siatkarskich.

Jednym z pierwszych członków klubu został Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński, który nie ma wątpliwości, że wspieranie sportu zawsze się opłaca.

Wicestarosta Damian Cieszewski i dyrektor POSiR są na hali sportowej. Trzymają certyfikat.

Kto może zostać członkiem "Klubu 100"?

„Klub 100” skierowany jest do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, zainteresowanych wsparciem organizacyjnym i finansowym działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Centrum” Pszczyna, który działa przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Uczestnictwo w „Klubie 100” to dobrowolna i świadoma chęć pomocy i wsparcia w celu rozwoju podopiecznych UKS Centrum. Uzyskane w ramach wpłat członków „Klubu 100” środki finansowe przeznaczone będą w całości na działalność Uczniowskiego Klubu sportowego „Centrum” Pszczyna - w szczególności na pokrycie kosztów, które nie są opłacane z dotacji uzyskanych ze środków publicznych (np. opieka fizjoterapeutyczna zawodniczek, ubezpieczenie zawodniczek, podnoszenie kwalifikacji trenerskich czy materiały poligraficzne).

Jak przystąpić do "Klubu 100"

Warunkiem przystąpienia do „Klubu 100” jest wypełnienie deklaracji, w której członkowie określają wysokość comiesięcznej darowizny. Wpłaty kierowane są bezpośrednio na konto klubowe (53 2030 0045 1110 0000 0243 3560). Członkowie „Klubu 100” otrzymają dedykowany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie. Imię i nazwisko wraz ze zdjęciem może zostać - na życzenie - opublikowane w mediach społecznościowych. Członkowie „Klubu 100” mają prawo posługiwać się logo oraz tytułem członka „Klubu 100” we własnych działaniach promocyjnych. W przypadku comiesięcznych wpłat w kwocie co najmniej 100 zł przez okres sześciu miesięcy, członek „Klubu 100” otrzyma unikatowy gadżet klubowy.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do „Klubu 100” mogą skontaktować się bezpośrednio z członkami zarządu lub przesłać e-mail na adres centrum@posir.pszczyna.pl

Zawodniczki szkółki siatkówki w pozowanym zdjęciu na hali sportowej. Są ubrane w żółte lub niebieskie stroje.

Do pobrania:

Regulamin "Klubu 100", format pliku: PDF, rozmiar: 163.55 KB
Deklaracja przystąpienia do "Klubu 100", format pliku: PDF, rozmiar: 108.02 KB

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach dla powiatu pszczyńskiego. Stopień zagrożenia: 1.

• Oświata

Powierzenie stanowiska dyrektora ZS nr 3

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Pszczyńskiego Grzegorz Kuczera odebrał oficjalny akt powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie na kolejną, pięcioletnią kadencję.

• Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia

Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2023 poz. 344) Starosta Pszczyński wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży na rzecz dotychczasowego użytkownika wieczystego w związku z przepisami epizodycznymi dotyczące roszczenia o sprzedaż nieruchomości gruntowej na rzecz jej użytkownika wieczystego.