Kondolencje

Krystianowi Szostakowi płynące z głębi serc wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy...

Grafika z tekstem kondolencji i płonącą świecą.

Wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Pszczyńskiego Krystianowi Szostakowi, płynące z głębi serc wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy
składają
starosta pszczyński Barbara Bandoła wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Pszczynie
przewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego Paweł Sadza oraz radni Rady Powiatu Pszczyńskiego.

• Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu.

• Środowisko

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. Poziom 2.

Wspólne kolędowanie przy centrum przesiadkowym

Podczas koncertu noworocznego przy centrum przesiadkowym wystąpiły wokalistki Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej i solistka Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Zaśpiewał i zagrał także młodzieżowy zespół Churtownia.