Kondolencje

Krystianowi Szostakowi płynące z głębi serc wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy...

Grafika z tekstem kondolencji i płonącą świecą.

Wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Pszczyńskiego Krystianowi Szostakowi, płynące z głębi serc wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy
składają
starosta pszczyński Barbara Bandoła wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Pszczynie
przewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego Paweł Sadza oraz radni Rady Powiatu Pszczyńskiego.

Michał Buła z Piasku ze złotem i rekordem w wyciskaniu sztangi leżąc

Michał Buła z Piasku w grupie zawodników do 107 kg w kategorii senior wśród niepełnosprawnych zdobył złoto podczas 21. Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Wycisnął 161 kg, ustanowił swój rekord w zawodach, a tym samym został najlepszym zawodnikiem Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy.

• Organizacje pozarządowe

Protokół z konsultacji zadania pn. Obchody Święta Konstytucji 3-maja

15 marca 2024 r. do Starostwa Powiatowego w Pszczynie wpłynęła oferta Stowarzyszenia Związek Górnośląski Koło Suszec na realizację zadania publicznego powiatu pn. „Obchody Święta Konstytucji 3-maja” w trybie poza konkursowym tzw. małe granty.