Ogólne

Druga przesiadka na kulturę. Wystąpił Koziguar

Pszczyński duet Koziguar rozgrzał publiczność zebraną na placu przy Powiatowym Centrum Przesiadkowym podczas drugiego rozkładu jazdy w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę".

na placu przed dworcem kolejowym w Pszczynie trwa koncert pszczyńskiego duetu Koziguar.

Koziguar to duet, który tworzą mieszkańcy naszego powiatu. Ich muzyka oscyluje pomiędzy electropopem, synthpopem i muzyką klubową. Podczas koncertu zaprezentowali swoje utwory, które są dobrze znane pszczyńskiej publiczności, w tym kawałki z "Polskiej Płyty". To pierwsze polskie wydawnictwo płytowe duetu ukazało się początkiem roku.

- Atmosfera podczas koncertu była świetna. Graliśmy dla Filipka Cholewy, który już w niedzielę będzie świętował pierwsze urodziny. Puszka wypełniła się datkami, które zasilą zbiórkę na najdroższy lek świata - terapię genową potrzebną choremu na rdzeniowy zanik mięśni mieszkańcowi naszego powiatu - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński i zapowiada, że także podczas kolejnego koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka na ten cel.

Wakacyjny rozkład jazdy projektu "Przesiądź się na kulturę" to jeszcze kilka wydarzeń. W lipcu i sierpniu (zawsze w piątki) usłyszymy wokalistki "ViocePless", zespoły Churtownię i Off Beat oraz Zuzannę Piech z zespołem.

Udział w koncertach jest bezpłatny. Organizatorzy: Powiat Pszczyński, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Wakacyjny rozkład jazdy
23 lipca - „VoicePless”
13 sierpnia - Churtownia
20 sierpnia - Zuzanna Piech z zespołem
27 sierpnia - Off Beat

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości