X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego

7 i 8 sierpnia br. na boisku „Orlik” odbędzie się X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął już przyjmowanie zgłoszeń.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać droga elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem „Turniej o Puchar Starosty”). W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 sierpnia. Wpisowe do zawodów wynosi 100 zł (można wpłacać bezpośrednio w Ośrodku lub na konto (Bank Spółdzielczy w Pszczynie 69 8448 0004 0030 9145 2000 0003)

Turniej zostanie rozegrany 7 sierpnia. Jeśli jednak do udziału zgłosi się więcej niż 12 zespołów, zawody będą dwudniowe. W takim przypadku 7 sierpnia odbędą się eliminacje grupowe, 8. – faza pucharowa.

Najlepsze zespoły otrzymają cenne nagrody. Oprócz pucharów i medali również nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Źródło: www.posir.pszczyna.pl otwiera się w nowym oknie

Pliki do pobrania
Regulamin X Jubileuszowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego, format pliku: DOC, rozmiar: 56 KB
Karta zgłoszeniowa X Jubileuszowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego, format pliku: DOC, rozmiar: 54.5 KB

• Środowisko

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego o przymrozkach. Stopień zagrożeń: 1.

Zostań rodziną zastępczą

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w powiecie pszczyńskim poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych dla dzieci, które nie znajdują w swoim domu właściwej opieki.