Zaproszenie do złożenia oferty

Powiat Pszczyński zaprasza do złożenia oferty na wykonanie tablic pamiątkowych, naklejek oraz tabliczek na drzwi.

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
w trybie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku - Prawo zamówień publicznych
(Dz.U. z 2017 r., poz. 1579 t.j. ze zm. z dnia 2017.08.24)

I. NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO
Powiat Pszczyński, ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna.

II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Projekt oraz wykonanie tablic pamiątkowych (kwalifikowalne).
2. Projekt oraz wykonanie naklejek (kwalifikowalne).
3. Projekt oraz wykonanie tabliczek na drzwi (niekwalifikowalne).

III. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Projekt oraz wykonanie 7 tablic pamiątkowych wraz z montażem, o następujących parametrach:
a) ilość: 6 sztuk w rozmiarze A3; 1 sztuka w rozmiarze 80x120cm (wymiary europalety),
b) materiał: tablica z plexi bezbarwnej, grubość 3mm, na tablicy od "lewej strony" przyklejany wydruk na folii, wydruk zalaminowany lakierem UV;
c) pole tekstowe: kolorystyka wg załączonego wzoru tablicy, zgodnie z wytycznymi;
d) sposób montażu: wewnątrz budynku, tablica montowana do ściany na 4 dystansach ze stali nierdzewnej;
e) trwałość nie mniej niż 5 lat.
f) miejsca montażu: Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, budynek przy ul. Kopernika 5, 43-200 Pszczyna oraz Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie przy ul. Szymanowskiego 12, 43-200 Pszczyna.

2. Projekt oraz wykonanie naklejek, o następujących parametrach:
a) ilość: 300 sztuk;
b) wymiar: 80mm x 20mm;
c) materiał: folia monomeryczna, wycinana na ploterze, uszlachetnienie laminat monomeryczny matowy;
d) trwałość nie mniej niż 5 lat.

3. Projekt oraz wykonanie tabliczek na drzwi wraz z montażem (niekwalifikowalne),
o następujących parametrach:
a) ilość: 20 sztuk;
b) wymiar: 224 x 290mm;
c) materiał: tabliczka wykonana z profilu aluminiowego anodowanego, zakończona zaślepkami ze stali nierdzewnej;
d) pole tekstowe: wydruk z opisem danego pomieszczenia zabezpieczony elastyczną bezbarwną antyrefleksyjną folią, tabliczka z oznaczeniem w alfabecie Braille’a układ poziomy;
e) trwałość nie mniej niż 5 lat;
f) miejsca montażu: Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, budynek przy ul. Kopernika 5 i ul. Poniatowskiego 43-200 Pszczyna oraz Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie przy ul. Szymanowskiego 12, 43-200 Pszczyna.

Wykonawca zobowiązuje się do wykonania usługi zgodnie z wytycznymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i zasadami RPO WSL 2014-2020, w szczególności:
a) Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta programów polityki spójności 2014-2020
w zakresie informacji i promocji.
b) Księgą identyfikacji wizualnej znaku marki Fundusze Europejskie i znaków programów polityki spójności na lata 2014-2020.
c) Zasadami promocji i oznakowania projektów (http://rpo.slaskie.pl/czytaj/zasady_promocji_do_31_grudnia_2017) otwiera się w nowym oknie.

Wykonawca udziela na przedmiot zamówienia 5 lat gwarancji. Wykonawca zobowiązuje się do zachowania staranności w realizacji umowy, w tym do zastosowania się do wskazówek Zamawiającego
w trakcie realizacji umowy.
Kod CPV: 274422000-3 Usługi w zakresie promocji.

IV. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia w terminie do dnia 30.04.2018 r.

V. DODATKOWE WYMAGANIA DOTYCZĄCE UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
Brak.

VI. KRYTERIA OCENY OFERTY
Przy wyborze Zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami - cena 100%. Zamawiający zastrzega sobie prawo przeprowadzenia negocjacji z wybranymi Wykonawcami.

VII. WARUNKI PŁATNOŚCI
Płatność za wykonanie usługi nastąpi na podstawie faktury wystawionej za wykonaną usługę. Podstawą wystawienia faktury będzie protokół zdawczo-odbiorczy wykonanej usługi - podpisany bez uwag przez Zamawiającego.

VIII. WARUNKI SKŁADANIA OFERT

Ofertę należy składać zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego, do dnia 25.04.2018 r., drogą mailową (fundusze@powiat.pszczyna.pl) lub osobiście w pokoju nr 8 (parter) Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej Starostwa Powiatowego w Pszczynie,
ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna. Oferty złożone po upływie w/w terminu nie będą rozpatrywane.

W przypadku wątpliwości lub pytań proszę o kontakt z Wydziałem Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej Starostwa Powiatowego w Pszczynie: tel. (32) 449 23 63, e-mail: fundusze@powiat.pszczyna.pl.
Osobą do kontaktu jest Arkadiusz Gardiasz.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia zapytania bez podania przyczyny.
Brak możliwości składania ofert częściowych.

Załączniki:

Zaproszenie do składania oferty, 17.04.2018, format pliku: PDF, rozmiar: 1.44 MB
Załącznik nr 1 - formularz ofertowy, format pliku: DOC, rozmiar: 135 KB
Załącznik nr 2 - wzór tablicy, format pliku: DOC, rozmiar: 7.57 MB

• Wynik zapytania ofertowego

w trybie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r., poz. 1579 t.j. z dnia 2017.08.24)

• Informacja o wybranym wykonawcy

Powiat Pszczyński informuje, że w ramach zamówienia dotyczącego dostawy i instalacji urządzeń i wyposażenia pracowni do praktycznej nauki zawodu w PZS nr 1 i PZS nr 2 w Pszczynie jako najkorzystniejsza wybrana została oferta Wykonawcy: AKTIN.