Uwaga uczestnicy projektu!

Ponownie zwracamy się z prośbą do niżej wymienionych osób o pilne zgłoszenie się do Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Pszczynie, ul. 3 Maja 10, pokój 39 (I piętro) celem załatwienia formalności związanych z udziałem w projekcie (m. in. odbiór zaświadczeń, wypełnienie ankiet, itp.).

Zawodowcy

Godziny pracy urzędu:
- poniedziałek 7.30 - 17.00;
- wtorek, środa, czwartek 7.30 - 15.30;
- piątek 7.30 - 14.00.

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie:
Klaudia Adamus, Patrycja Bajger, Grzegorz Klekot, Patryk Malinowski, Artur Nowok, Klaudia Papierkiewicz, Marta Pomorska, Anna Rołka, Dawid Ryguła, Paweł Skorupka, Justyna Seweryn, Adam Strączek, Daria Szafron, Karolina Szpyra, Magdalena Wyrobek.

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie:
Patryk Antosz, Justyna Berdysz, Michał Białek, Dorota Bieniek, Marzena Bogocz, Mateusz Bury, Aneta Czech, Mateusz Czech, Paweł Czembor, Dawid Czerwieński, Wojciech Dragon, Grzegorz Dubaniowski, Adrian Duda (t. mechatronik), Paweł Godziek, Krzysztof Gojny, Patrycja Goraus, Daria Grzywa, Remigiusz Grzywa, Sandra Hohoł, Błażej Jacek, Szymon Jacek, Damian Jadach, Kamil Jadach, Wojciech Janaszkiewicz, Joanna Jankowska, Magdalena John, Teresa Jurczak, Mikołaj Kantor, Karolina Kempczyńska, Kinga Komraus, Danuta Krasoń, Angelika Król, Kamil Kubica, Karina Kwas, Bernadeta Leki, Dawid Leki, Justyna Lorek, Ilona Lotawiec, Dawid Łapko, Karina Machnik, Bartłomiej Maciaś, Martyna Malara, Magdalena Malcher, Artur Masny, Maria Maśka, Danuta Maślorz, Kinga Mizera, Wojciech Morawiec, Anna Mrowiec, Karolina Nedved, Maciej Nocoń, Mateusz Nocoń, Łukasz Paździor, Szymon Piesiura, Klaudia Piotrowska, Aleksandra Plewa, Michalina Pławecka, Łukasz Poloczek, Seweryn Polok, Karolina Safin, Anna Skirtun, Kamil Skórski, Nadia Socha, Klaudia Staszewska, Jakub Stawniczy, Barbara Strzoda, Aneta Suchy, Jakub Szafron, Sylwia Szromek, Szymon Szweda, Mateusz Tomaszczyk, Sabina Waleczek, Katarzyna Wicherek, Bartłomiej Wyszecki, Katarzyna Zięba, Justyna Zuber.

Więcej informacji pod numerem telefonu: (32) 449-23-08.

Człowiek - najlepsza inwestycja

• Zwrot kosztów za dojazdy oraz egzaminy!

Przypominamy wszystkim uczestnikom projektu systemowego „Mam zawód - mam pracę w regionie” o możliwości ubiegania się o zwrot kosztów za dojazdy oraz egzamin zgodnie z § 4 pkt 12-12a Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

• Konsultacje społeczne projektu PRSZ

Zarząd Województwa Śląskiego informuje, iż trwają prace dotyczące opracowania Programu Rozwoju Szkolnictwa Zawodowego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020.

• Znamy wyniki ewaluacji projektu

Projekt „Mam zawód - mam pracę w regionie” przynosi efekty. Daje uczniom realną szansę na podniesienie kwalifikacji i poszerzenie wiedzy. Pokazuje, że szkolnictwo zawodowe nie jest mniej prestiżowe od innych typów kształcenia i co najistotniejsze - daje młodym ludziom możliwość znalezienia pracy po zakończeniu edukacji.