KMPP: zgłoś drużynę

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do udziału w XII Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C.".

Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu rozgrywane będą w czterech kategoriach wiekowych: żak (roczniki 2011-2013), orlik (roczniki 2009-2011), młodzik (roczniki 2007-2009), trampkarz (roczniki 2005-2007). Zmagania tradycyjnie już rozpoczną turnieje eliminacyjne, a cztery najlepsze zespoły z każdej kategorii, zagrają w turnieju finałowym, który odbędzie się 5 stycznia 2019.

Zaproszenia do udziału w imprezie otrzymały wszystkie piłkarskie kluby działające na terenie powiatu pszczyńskiego. Ze względów organizacyjnych, zgłoszenia do poszczególnych turniejów przyjmowane są tylko drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem KMPP) w nieprzekraczalnym terminie do 27 listopada. W zgłoszeniach należy podawać nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny.

UWAGA! Jeden klub może wystawić maksymalnie jedną drużynę w każdej kategorii. Dopuszcza się możliwość zgłoszenia dwóch zespołów z jednego klubu, w przypadku gdy ilość zgłoszeń w danej kategorii będzie mniejsza niż 24 drużyny.

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres sport@posir.pszczyna.pl.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 5 listopada 2019):
Żak (roczniki 2011-2013)

MKS Iskra Pszczyna II

Orlik (roczniki 2009-2011)

LKS Brzeźce II
LKS Leśnik Kobiór II

Młodzik (roczniki 2007-2009)

MKS Iskra Pszczyna II

Trampkarz (roczniki 2005-2007)

(źródło: POSiR Pszczyna)

• Środowisko

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego o przymrozkach. Stopień zagrożeń: 1.

Zostań rodziną zastępczą

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w powiecie pszczyńskim poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych dla dzieci, które nie znajdują w swoim domu właściwej opieki.