Wiadomości

10 czerwca 2019

17. Reggae w Stodole już w najbliższą sobotę

W sobotę 15 czerwca, po raz 17. odbędzie się kultowy festiwal Reggae w Stodole. Również w tym roku zapraszamy na boisko Leśnika w Kobiórze. Startujemy po godzinie 15:00 i gramy do późnego wieczora - zapraszają organizatorzy.

Tym razem na scenie zaprezentują się (solowo) Aleksandra Hofman oraz zespoły: Miasto i Psy, Dobromir, Alicetea - zagra na Reggae w Stodole po raz pierwszy, Wiewiórka Na Drzewie - dawno nie widziana w Kobiórze oraz Green Roots.

Poza muzyką na uczestników, przede wszystkim dzieci, czekają liczne atrakcje - Centrum Aktywności Ruchowej zapewni zabawę na 9. metrowym statku pirackim oraz dmuchanym zamku, warsztaty plastyczne i malowanie twarzy zorganizuje ArtM Maryla Żebrowska, a PUB Gra Gitara ochłodzi wszystkich lodami oraz lemoniadą.

Organizację imprezy wsparły: powiat pszczyński, gmina Kobiór, Pub Gra Gitara. Powodzeniem zakończyła się także zbiórka crowdfundingowa na portalu wspieram.to. Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy - bez Waszej pomocy ta impreza by się nie odbyła. Bawcie się z nami!

(źródło: Kobiórska Inicjatywa Kulturalna)

plakat