Środowisko

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o przymrozkach. Stopień zagrożenia: 1.

Obszar (w nawiasie numer ostrzeżenia dla powiatu)
powiaty: bielski(51), Bielsko-Biała(46), cieszyński(56), Jastrzębie-Zdrój(34), pszczyński(34), żywiecki(55)

Ważność: od godz. 22:00 dnia 27.04.2023 do godz. 07:00 dnia 28.04.2023

Prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg: prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -5°C, przy gruncie do -7°C.

Plik do pobrania

Ostrzeżenia meteorologiczne - przymrozki, st. 1, format pliku: PDF, rozmiar: 288.47 KB

(źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie)

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o silnym wietrze. Stopień zagrożenia: 1.

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu, poziom 2.

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach dla powiatu pszczyńskiego. Stopień zagrożenia: 1.