Organizacje pozarządowe

Ogłoszenie o naborze członków Komisji Konkursowej

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej opiniujących oferty w konkursach ofert na realizację zadań publicznych na terenie Powiatu Pszczyńskiego w 2023 roku.

Kandydatów można zgłaszać w formie pisemnej, na formularzu stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszego ogłoszenia, w terminie od dnia 1 lutego 2023 roku do dnia 9 lutego 2023 roku. Decyduje data wpływu do Starostwa.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się poniżej:

Ogłoszenie o naborze członków Komisji Konkursowej, format pliku: PDF, rozmiar: 421.81 KB
Załącznik nr 1 Regulamin komisja konkursowa 2023, format pliku: DOCX, rozmiar: 32.2 KB
Załącznik nr 2 Formularz zgłoszenia kandydata 2023, format pliku: DOCX, rozmiar: 21.21 KB
Załącznik nr 3 Oświadczenie kandydata 2023, format pliku: DOCX, rozmiar: 16.85 KB

Wprowadził Wydział Promocji