Organizacje pozarządowe

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie od dnia 18 października 2017 roku do dnia 8 listopada 2017 roku w godzinach pracy urzędu (liczy się data wpływu do Starostwa Powiatowego) oferty zgodnej z wzorem określonym w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. z 2016 r., poz. 1300).

Otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku, format pliku: PDF, rozmiar: 2.4 MB
Wzór oferty - pdf, format pliku: PDF, rozmiar: 1.36 MB
Wzór oferty - doc., format pliku: DOC, rozmiar: 1.23 MB