Powiat pszczyński - podstrona

Organizacje pozarządowe

Kolejne spotkanie dla przedstawicieli NGO z powiatu pszczyńskiego

W środę 22 maja w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie odbędzie się II Forum Organizacji Pozarządowych dla przedstawicieli NGO z naszego terenu, na które zapraszają Powiat Pszczyński i Centrum Społecznego Rozwoju w Mikołowie.

grupa osób siedzi przy stołach w sali sesyjnej

Podczas spotkania zostaną przedstawione nowe możliwości pozyskiwania środków w ramach projektu realizowanego przez Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej ROWES 2.0 oraz Standardy Ochrony Małoletnich w projektach realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Wszystkie organizacje pozarządowe, które realizują zadania skierowane do dzieci mają obowiązek dostosowania swoich usług do standardów ochrony małoletnich do 15 sierpnia. Prowadzący przedstawią również dobre praktyki na temat pisania wniosków o dofinansowanie zadań.

Udział w Forum, które odbędzie się pszczyńskim starostwie w godzinach 17.00 - 18.30 jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesyłać na adres wydzialpromocji@powiat.pszczyna.pl

Agenda spotkania:

17.00 - przywitanie uczestników
17.10 - nowe możliwości pozyskiwania środków w ramach projektu realizowanego przez Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej ROWES 2.0
17.30 - 18.00 - Standardy Ochrony Małoletnich w projektach realizowanych przez organizacje pozarządowe
18.00 - 18.30 - pisanie wniosków o dofinansowanie zadań - dobre praktyki

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości