Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o silnym wietrze. Stopień zagrożenia: 1.

Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silny wiatr/1

Obszar (w nawiasie numer ostrzeżenia dla powiatu) powiaty: będziński(18), bielski(16), Bielsko-Biała(15), bieruńsko-lędziński(16), Bytom(16), Chorzów(16), cieszyński(17), Dąbrowa Górnicza(18), Gliwice(16), gliwicki(16), Jastrzębie-Zdrój(16), Jaworzno(17), Katowice(17), mikołowski(16), Mysłowice(17), Piekary
Śląskie(16), pszczyński(16), raciborski(16), Ruda Śląska(16), rybnicki(15), Rybnik(15), Siemianowice Śląskie(16), Sosnowiec(17), Świętochłowice(16), tarnogórski(17), Tychy(15), wodzisławski(16), Zabrze(16), Żory(15), żywiecki(17)

Ważność: od godz. 20:00 dnia 06.02.2024 do godz. 15:00 dnia 07.02.2024

Prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu.

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 34 silny wiatr, format pliku: PDF, rozmiar: 287.2 KB

• Dla niepełnosprawnych

Kolejne rozmowy o dostępności

W Starostwie Powiatowym w Pszczynie z inicjatywy Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych odbyło się spotkanie z przedstawicielem Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych poświęcone budowaniu świadomości społecznej o dostępności.

Rachunki za energię elektryczną: kampania edukacyjna Urzędu Regulacji Energetyki nt. umów z ceną dynamiczną

Od 24 sierpnia u największych sprzedawców energii elektrycznej pojawił się nowy rodzaj oferty adresowanej do odbiorców indywidualnych: umowa z ceną dynamiczną. Jest skierowana do odbiorców świadomych zasad obowiązujących na rynku energii oraz posiadających liczniki zdalnego odczytu i rozliczających się w cyklu jednomiesięcznym. Sprawdź, czy ta oferta jest dla Ciebie.

• Środowisko

Ostrzeżenie o gęstej mgle

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie dla powiatu pszczyńskiego o gęstej mgle, stopnia 1.