UKS Centrum Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice

Po sześciu zwycięstwach z rzędu liderująca rozgrywkom I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet drużyna UKS Centrum Pszczyna w sobotę 18 listopada rozegra kolejne spotkanie przed własną publicznością.

Zawodniczki UKS centrum pszczyna grają w siatkówkę. Robią blok.

Rywalem pszczyńskich siatkarek będzie wicelider rozgrywek MKS Czechowice-Dziedzice. Drużyna zza miedzy również legitymuje się sześcioma wygranymi w obecnym sezonie. Mecz rozegrany zostanie w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Rozpocznie się o godzinie 17.00.

Nasz produkty na Targach w Chorzowie

Ostatni weekend maja to kolejna szansa na promocję lokalnych produktów. Wszystko za sprawą 12. Targów Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”, w których będę uczestniczyć nasi miejscowi producenci, których wyroby wyróżniono certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.

• Pomoc konsumentom

Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów - czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.