O samorządzie z uczniami „Chrobrego”

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie uczestniczyli w lekcji o samorządzie w murach Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

Uczniowie Chrobrego we wspólnym zdjęciu z sekretarzem powiatu i dyrektor szkoły w sali sesyjnej starostwa.

Uczniowie szkół z terenu powiatu pszczyńskiego mają możliwość uczestniczenia w żywej lekcji wiedzy o samorządzie w pszczyńskim starostwie.

We wtorek 10 października z tej okazji skorzystali licealiści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, którzy w tym roku rozpoczęli naukę w powiatowej szkole ponadpodstawowej.

Z pierwszoklasistami spotkał się sekretarz powiatu Szymon Sekta, który opowiedział m.in. o zadaniach, jakimi zajmuje się Powiat Pszczyński.

Lekcja wiedzy o samorządzie

Serdecznie zapraszamy szkoły z powiatu pszczyńskiego do udziału w lekcjach o samorządzie. Więcej informacji w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Pszczynie pod numerem telefonu 32 44 92 399.