Piknik Promocyjno-Integracyjno-Charytatywny dla Florka Francuza i Kacperka Chodury

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie, serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu pszczyńskiego 26 maja 2023 roku na godz. 16.00 na Piknik Promocyjno-Integracyjno-Charytatywny na obiektach sportowych szkoły przy ul. Szymanowskiego 12.

W programie imprezy organizatorzy zapewniają wiele atrakcji:

• zabawę z DJ Maćkiem,
  • rozgrywki sportowe uczniowie/nauczyciele,
  • atrakcje dla najmłodszych (animacje, malowanie twarzy, dmuchańce, popcorn, balonowe zwierzątka, maskotki, sznupek),
  • gry i zabawy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Piasku (wóz strażacki),
  • promocję projektu „Odpowiedzialność i wrażliwość kluczem do lepszego świata”. Projekt korzysta z dofinansowania otrzymanego od Islandii, Liechtenstein, Norwegii w ramach funduszy EOG - Komponent IV,
  • stoisko profilaktyczne Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie,
  • miasteczko ruchu drogowego,
  • kiermasz charytatywny,
  • prażone i kiełbaski,
  • stoisko MIFLO Handmade.

W trakcie pikniku odbędą się występy solistek z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2, Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej, Studia Piosenki „VoicePless”, zespołu Churtownia. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Shelter, który rozpocznie swój występ o godz 19.30.

Zapraszamy na kiermasz ciast i słodkich smakołyków przygotowanych przez uczniów PZS nr 2 oraz ZSP w Pszczynie. W trakcie imprezy będzie można kupić kwiaty, upominki i słodkości dla naszych, kochanych mam i wesprzeć przy okazji szczytny cel. Zapewniamy świetną zabawę dla całych rodzin od najmłodszych do najstarszych.

Zakończenie imprezy o godz. 20.00

(źródło: Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie)

Plakat z informacjami o pikniku zawartymi w tekście

Nasz produkty na Targach w Chorzowie

Ostatni weekend maja to kolejna szansa na promocję lokalnych produktów. Wszystko za sprawą 12. Targów Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”, w których będę uczestniczyć nasi miejscowi producenci, których wyroby wyróżniono certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.

• Pomoc konsumentom

Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów - czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.