20. Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego zapraszają na jubileuszowe XX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym, które odbędą się w sobotę 18 marca w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Grafika przedstawiająca ludzi z paletkami do tenisa oraz napis Turniej tenisa stołowego

Miłośnicy tenisa stołowego będą rywalizować w siedmiu kategoriach. O godzinie 9.00 zmagania rozpoczną chłopcy i dziewczęta w kategoriach: Kids (rocznik 2011 i młodsi), Młodzież do 18 lat (rocznik 2005 i młodsi). O godzinie 13.00 do stołów tenisowych zaprosimy uczestników w kategoriach: OPEN (mężczyzn i kobiet), Amatorzy (mężczyzn i kobiet), Weteranów (powyżej 50 roku życia), a także zaproszonych gości, którzy rywalizować będą w kategorii VIP.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki, którzy dokonają zgłoszenia do zawodów (zgłoszenia do wszystkich kategorii przyjmowane są 30 minut przed każdą kategorią) oraz opłacą wpisowe w wysokości 20 zł/osoba dorosła oraz 10 zł/ dzieci i młodzież do 18 roku życia (wpisowe płatne w dniu turnieju). Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w zawodach, muszą dostarczyć obowiązkową zgodę rodziców dostępną na stronie POSiR-u. otwiera się w nowym oknie

Patronat medialny: Radio Katowice

(źródło: POSiR)

• Zdrowie

Terapia dźwiękiem. Koncert dla seniorów i nie tylko

Powiat Pszczyński i Stowarzyszenie Naturalnie dla Zdrowia w niedzielę 28 lipca zapraszają na bezpłatny relaksacyjny koncert kamertonowy w Stajniach Książęcych w Pszczynie w ramach projektu „Zdrowy Kręgosłup”.

Z POSiR-em w wakacje nie ma nudy

W wakacje sporo dzieje się na obiektach Powiatowego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Tylko w nadchodzący weekend odbędą się Wakacyjny Turniej Pickleballa oraz Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Pszczyńskiego.