Środowisko

Ostrzeżenie o oblodzeniu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o oblodzeniu. Stopień zagrożenia: 1.

Stopa mężczyzny stojąca na ziemi, która pokryta jest lodem.

Obszar (w nawiasie numer ostrzeżenia dla powiatu)
powiaty: będziński(11), bieruńsko-lędziński(12), Bytom(9), Chorzów(9), Częstochowa(11), częstochowski(11), Dąbrowa Górnicza(11), Gliwice(9), gliwicki(9), Jastrzębie-Zdrój(14), Jaworzno(11), Katowice(9), kłobucki(11), lubliniecki(10), mikołowski(10), Mysłowice(10), myszkowski(11), Piekary Śląskie(9), pszczyński(14), raciborski(12), Ruda Śląska(9), rybnicki(12), Rybnik(12), Siemianowice Śląskie(9), Sosnowiec(10), Świętochłowice(9), tarnogórski(10), Tychy(11), wodzisławski(12), Zabrze(9), zawierciański(12), Żory(12)

Ważność: od godz. 00:00 dnia 04.02.2023 do godz. 07:00 dnia 04.02.2023

Prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg: prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -5°C.

Plik do pobrania

Ostrzeżenie meteorologiczne o oblodzeniu, format pliku: PDF, rozmiar: 561.01 KB

(źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie)

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu, poziom 2.

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach dla powiatu pszczyńskiego. Stopień zagrożenia: 1.

• Środowisko

Ostrzeżenie o oblodzeniu i przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązują ostrzeżenia o oblodzeniu i przymrozkach. Stopień zagrożenia: 1.