Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o silnym wietrze. Stopień zagrożenia: 1.

Obszar (w nawiasie numer ostrzeżenia dla powiatu)
powiaty: będziński(10), bielski(19), Bielsko-Biała(19), bieruńsko-lędziński(11), Bytom(8), Chorzów(8), cieszyński(19), Częstochowa(10), częstochowski(10), Dąbrowa Górnicza(10), Gliwice(8), gliwicki(8), Jastrzębie-Zdrój(13), Jaworzno(10), Katowice(8), kłobucki(10), lubliniecki(9), mikołowski(9), Mysłowice(9), myszkowski(10), Piekary Śląskie(8), pszczyński(13), raciborski(11), Ruda Śląska(8), rybnicki(11), Rybnik(11), Siemianowice Śląskie(8), Sosnowiec(9), Świętochłowice(8), tarnogórski(9), Tychy(10), wodzisławski(11), Zabrze(8), zawierciański(11), Żory(11), żywiecki(19)

Ważność: od godz. 16:00 dnia 03.02.2023 do godz. 07:00 dnia 04.02.2023

Prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg: prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z zachodu i północnego zachodu.

Plik do pobrania

Ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze, format pliku: PDF, rozmiar: 426.02 KB

(źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie)

Ostrzeżenie o silnym wietrze

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu, poziom 2.

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach dla powiatu pszczyńskiego. Stopień zagrożenia: 1.