Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Kondolencje

Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Leszka Szpejny, byłego wieloletniego komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie, niezwykle zaangażowanego w zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu pszczyńskiego.

Grafika z czarnym tłem biało czarnym zdjęciem Leszka Szpejny oraz treścią kondolencji

Przekazujemy wyrazy szczerego współczucia oraz słowa wsparcia w trudnych chwilach Rodzinie, Przyjaciołom oraz wszystkim, których dotknęła Jego śmierć.

przewodniczący Rady Powiatu Paweł Sadza
oraz radni Rady Powiatu Pszczyńskiego

starosta pszczyński Barbara Bandoła
wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Pszczynie

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

 • Ogólne

  Starosta i wicestarosta dziękowali wolontariuszom WOŚP za zaangażowanie

  Dzięki niestrudzonym wolontariuszom, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie pszczyńskim z roku na rok gra coraz głośniej. Starosta Barbara Bandoła i wicestarosta Damian Cieszewski wspólnie z Arturem Wojciechem podziękowali osobom zaangażowanym w pracę Powiatowego Sztabu WOŚP działającego w PZS nr 1 w Pszczynie.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę

  Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2023 poz. 344.) Starosta Pszczyński, wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej jako organ reprezentujący Skarb Państwa w sprawach gospodarowania nieruchomościami, podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

 • Oświata

  Ogłoszenie o konkursie

  Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie.