Kondolencje

Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Leszka Szpejny, byłego wieloletniego komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie, niezwykle zaangażowanego w zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu pszczyńskiego.

Grafika z czarnym tłem biało czarnym zdjęciem Leszka Szpejny oraz treścią kondolencji

Przekazujemy wyrazy szczerego współczucia oraz słowa wsparcia w trudnych chwilach Rodzinie, Przyjaciołom oraz wszystkim, których dotknęła Jego śmierć.

przewodniczący Rady Powiatu Paweł Sadza
oraz radni Rady Powiatu Pszczyńskiego

starosta pszczyński Barbara Bandoła
wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Pszczynie

Noworoczny Turniej Badmintona

UKS Plesbad Pszczyna zaprasza na 24. Noworoczny Turniej Badmintona. W sobotę, 11 lutego zagrają dorośli, a następnego dnia w rywalizacji uczestniczyć będą dzieci.

• Nabór do programu "Opieka wytchnieniowa"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pszczynie rozpoczyna realizację Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Opieka wytchnieniowa” - edycja 2023, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.