Wejście do budynku starostwa wyłącznie od strony parkingu

Ze względu na remont chodnika przed Starostwem Powiatowym w Pszczynie wejście główne do budynku pozostanie zamknięte do końca przyszłego tygodnia.

kartka, remont chodnika - informacja o wejściu obok

Na czas prowadzonych prac - od 16 do 23 września wejście do pszczyńskiego starostwa możliwe jest wyłącznie od strony parkingu - z tyłu budynku. Za utrudnienia przepraszamy.

Inwestorem zadania jest Gmina Pszczyna.

• Uwaga! Znaleziono pieniądze

23 września w Goczałkowicach-Zdroju na ulicy Szkolnej w okolicach kościoła znaleziono dużą sumę pieniędzy.

Wynik otwartego konkursu ofert

Uchwałą nr 961/218/22 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego z dnia 27 września 2022 r. dokonano wyboru oferty na realizację zadania publicznego Powiatu Pszczyńskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2022 i 2023 roku.

Rozpocznij siatkarską przygodę

Uczniowski Klub Sportowy „Centrum” działający przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza dziewczyny na treningi siatkówki.