Wejście do budynku starostwa wyłącznie od strony parkingu

Ze względu na remont chodnika przed Starostwem Powiatowym w Pszczynie wejście główne do budynku pozostanie zamknięte do końca przyszłego tygodnia.

kartka, remont chodnika - informacja o wejściu obok

Na czas prowadzonych prac - od 16 do 23 września wejście do pszczyńskiego starostwa możliwe jest wyłącznie od strony parkingu - z tyłu budynku. Za utrudnienia przepraszamy.

Inwestorem zadania jest Gmina Pszczyna.

Piątkowe „Prania pachnące sztuką” przesunięte na inne terminy

Ważny komunikat. Ze względu na silne opady deszczu, grad i burze, które przeszły nad naszym powiatem oraz zapowiadane dalsze niesprzyjające warunki pogodowe wspólnie z Zarządem osiedla Śródmieście w Pszczynie i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu podjęliśmy decyzję o przesunięciu dzisiejszych plenerowych wernisaży wystaw: „Dzieciom” Anny Stoszek-Szroborz i „Radościowice” Pawła Widery w ramach projektu „Pranie pachnące sztuką”. O nowych terminach poinformujemy w późniejszym czasie.

• Środowisko

Ostrzeżenie o burzach

IMGW-PIB w Krakowie wydał ostrzeżenie 2. stopnia o burzach dla powiatu pszczyńskiego. Wydane zostało również ostrzeżenie hydrologiczne o gwałtownych wzrostach stanów wody.