Wejście do budynku starostwa wyłącznie od strony parkingu

Ze względu na remont chodnika przed Starostwem Powiatowym w Pszczynie wejście główne do budynku pozostanie zamknięte do końca przyszłego tygodnia.

kartka, remont chodnika - informacja o wejściu obok

Na czas prowadzonych prac - od 16 do 23 września wejście do pszczyńskiego starostwa możliwe jest wyłącznie od strony parkingu - z tyłu budynku. Za utrudnienia przepraszamy.

Inwestorem zadania jest Gmina Pszczyna.

• Dla niepełnosprawnych

Kolejne rozmowy o dostępności

W Starostwie Powiatowym w Pszczynie z inicjatywy Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych odbyło się spotkanie z przedstawicielem Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych poświęcone budowaniu świadomości społecznej o dostępności.

Rachunki za energię elektryczną: kampania edukacyjna Urzędu Regulacji Energetyki nt. umów z ceną dynamiczną

Od 24 sierpnia u największych sprzedawców energii elektrycznej pojawił się nowy rodzaj oferty adresowanej do odbiorców indywidualnych: umowa z ceną dynamiczną. Jest skierowana do odbiorców świadomych zasad obowiązujących na rynku energii oraz posiadających liczniki zdalnego odczytu i rozliczających się w cyklu jednomiesięcznym. Sprawdź, czy ta oferta jest dla Ciebie.

• Środowisko

Ostrzeżenie o gęstej mgle

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie dla powiatu pszczyńskiego o gęstej mgle, stopnia 1.