Środowisko

Ostrzeżenie o silnym deszczu z burzami

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym deszczu z burzami.

Zjawisko/stopień zagrożenia: Silny deszcz z burzami/ 1
Obszar: województwo śląskie powiat pszczyński
Ważność: od godz. 23:00 dnia 12.08.2022 do godz. 22:00 dnia 13.08.2022
Przebieg: Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu miejscami od 30 mm do 45 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 65 km/h. Możliwy grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 80%

Pobierz:
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 64, format pliku: PDF, rozmiar: 123.63 KB

Ostrzeżenie o gęstej mgle

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie dla powiatu pszczyńskiego o gęstej mgle, stopnia 1.

Ostrzeżenie o gęstej mgle

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie dla powiatu pszczyńskiego o gęstej mgle, st. 1.

Nowe nasadzenia z okazji Światowego Dnia Drzewa

10 października obchodzony jest Światowy Dzień Drzewa. Z tej okazji, starosta Grzegorz Wanot z dyrekcją szpitala i społecznikami w zakątku terapeutycznym Szpitala Joannitas w Pszczynie posadzili nowe drzewa.