Pomoc konsumentom

Wakacje kredytowe. Ruszyła specjalna infolinia

W związku z wejściem w życie ustawy o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom, rzecznik finansowy zdecydował o uruchomieniu infolinii oraz skrzynki mailowej dedykowanej „wakacjom kredytowym”.

Czerwona słuchawka z telefonu stacjonarnego na białym tle.

Dyżury na infolinii pełnić będą dedykowani tej tematyce eksperci, do których można będzie zwrócić się z pytaniem lub zgłosić problem.

Od 28 lipca do 4 sierpnia w godz. 9.00-14:00 pod numerem telefonu 22 333 73 35 dyżur pełnić będą eksperci z zakresu problematyki wakacji kredytowych. Po 4 sierpnia dedykowana infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00. Poradę eksperta można uzyskać również drogą mailową pisząc na adres mailowy - wakacjekredytowe@rf.gov.pl

(źródło: Rzecznik Finansowy)

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

  • Pomoc konsumentom

    Letnie wyprzedaże - rabaty, reklamacje i zwroty

    Przedsiębiorcy stosują różne chwyty marketingowe, które mają sprawić, że podejmiesz decyzję szybko i bez zastanowienia. W ten sposób mogą skłonić Cię do zakupu rzeczy niepotrzebnej, w zawyżonej cenie lub słabej jakości. UOKiK przypomina, jakie masz prawa w sezonie letnich obniżek.

  • Pomoc konsumentom

    Uważaj na rejsy z Incruises - ostrzeżenie konsumenckie

    Marzysz o wyprawie na Karaiby i skusił cię program Członkostwa w Rejsach INCRUISES? Uważaj, firma InCruises International prawdopodobnie zarządza zebranymi od konsumentów pieniędzmi w zakazanym systemie konsorcyjnym.