Powiat pszczyński - podstrona

Pomoc konsumentom

Wakacje kredytowe. Ruszyła specjalna infolinia

W związku z wejściem w życie ustawy o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom, rzecznik finansowy zdecydował o uruchomieniu infolinii oraz skrzynki mailowej dedykowanej „wakacjom kredytowym”.

Czerwona słuchawka z telefonu stacjonarnego na białym tle.

Dyżury na infolinii pełnić będą dedykowani tej tematyce eksperci, do których można będzie zwrócić się z pytaniem lub zgłosić problem.

Od 28 lipca do 4 sierpnia w godz. 9.00-14:00 pod numerem telefonu 22 333 73 35 dyżur pełnić będą eksperci z zakresu problematyki wakacji kredytowych. Po 4 sierpnia dedykowana infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00. Poradę eksperta można uzyskać również drogą mailową pisząc na adres mailowy - wakacjekredytowe@rf.gov.pl

(źródło: Rzecznik Finansowy)

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

  • Pomoc konsumentom

    Grupa OLX. Decyzja prezesa Urzędu Ochrony Konkurencki i Konsumentów

    Kupiłeś na OLX i zapłaciłeś za „Pakiet ochronny”? Przedmiot miał przyjść nowy, ale był uszkodzony lub używany, miał inny kolor albo rozmiar, a OLX odrzucił reklamację? Wyszukując produkty od najtańszych, nie widziałeś, że będziesz musiał dodatkowo zapłacić za niektóre z nich opłatę za usługę serwisową?

  • Pomoc konsumentom

    #FerieZimowe bez trosk na stoku

    Wymarzony i beztroski odpoczynek w ferie? Znajomość praw konsumenckich pozwala w pełni cieszyć się zimowymi atrakcjami i odpowiednio zareagować, gdy pojawią się trudności.