Środowisko

Ostrzeżenie o upale

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydłużył ostrzeżenie o upale na terenie powiatu pszczyńskiego.

Zjawisko/Stopień zagrożenia: Upał/2 ZMIANA
Ważność: od godz. 14:28 dnia 28.06.2022 do godz. 20:00 dnia 01.07.2022
Prawdopodobieństwo: 80%
Przebieg: Nadal prognozuje się upał, temperatura maksymalna wyniesie od 30°C do 34°C, w czwartek lokalnie nawet 35°C, a minimalna od 18°C do 21°C.

Do pobrania:

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 116 - Upał 2, format pliku: PDF, rozmiar: 189.69 KB

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego obowiązuje ostrzeżenie o silnym wietrze. Stopień zagrożenia: 1.

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu, poziom 2.

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach dla powiatu pszczyńskiego. Stopień zagrożenia: 1.